Театральний лікбез

Пам’ятка для Глядачів!

Оскільки театр не є розвагою, під час жалоби вистави не відміняються. У такі дні може відбутися заміна вистави — якщо була запланована комедія, замість неї грається трагедія чи драма. Повна відміна вистав відбувається, якщо в цей час відбуваються жалобні заходи або театр технічно не може забезпечити заміну. Отже, звинувачувати театри, що не відміняють вистави у таких випадках — недоречно. Навпаки, слід переглянути своє розуміння цього виду мистецтва.

Театральні програми, як правило, мають пізнавальний характер. Але, оскільки програми для дітей найчастіше відбуваються в ігровій формі, не соромтеся передзвонити в театр і поцікавитися, що пропонується дітям на заміну. Театральні читания для детей — гарна альтернатива веселому бешкету. Окрім того, є сенс і дорослим відвідувати театральні лекції про театр. Це дуже пізнавально і корисно для розширення світогляду.

Далі Ви можете скористатися посиланнями за якими можна дізнатися про таке явище, як Театр з різних кутів зору. А також ознайомитися із нотатками на сторінці театру у Facebook:

Нотатаки Facebook

Статті, дописи про театр